Гуртівня будівельних товарів (пінопласт, вата, клея, шпаклівки, фарби, гідроізоляція, топінг і т д)
Гуртівня будівельних товарів (пінопласт, вата, клея, шпаклівки, фарби, гідроізоляція, топінг і т д)
Львів, Грунтова

Про нас

   Компанія спеціалізується на продажах будівельних систем “під ключ”. Основна перевага компанії – можливість придбати в одному місці весь асортимент продуктів по системі утеплення фасаду CERESIT, влаштування підлог та гідроізоляції, Ми ретельно підійдемо до вирішення проблеми як на приватному котеджі, так і на промисловому чи житловому будинку.
  Багаторічний довід роботи наших працівників з такими брендами як Ceresit, Thomsit, Knauf, Rockwool, дозволяє нам безпомилково прийняти рішення що до вирішення будь якого завдання.

 

 

 

 

Конкурентні переваги компанії:

Звернувшись у центр-комплектації Ви зможете отримати наступні послуги:професійне утеплення фасадів будинку пінопластом або мінеральною ватою , оцінка стану споруди, розробка технічного рішення та рекомендації що до вибору системи. Крім цього, ми повністю укомплектуємо Ваш об’єкт, доставим матеріали на будівельний майданчик. Досвідчені спеціалісти компанії за Вашим бажанням, нададуть послуги по технічному супроводу об’єкту будівництва.

Товари / Послуги:

Утепленням фасадів пінопластом та мінеральною ватою. Всі матеріали для утеплення фасадів в одному місці за цінами виробника. Весь асортимент торгової марки Ceresit та Knauf (гідроізоляція, облицювання, матеріали для підлог та реставрації)

Місто:

Львів, Львівська область

Адреса компанії:

Грунтова

Час роботи:

9,00-18,00

Контактна особа:

Євген

Телефон:

E-mail:

zenias@ukr.net

Дата заснування:

2008